2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Pomorskie
  6. Media i PR - Gdynia
  7. Media i PR - Chylonia
Archetic Agency
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca w świecie designu sektora premium

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa biura ( inwentaryzacja , bieżące wysyłki, opieka nad asortymentem)

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

  • Kontrola nad realizacją zamówień

  • Obsługa reklamacji

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz producentami

  • Obsługa i przygotowanie newsletterów , firmowego Facebooka , Instagrama oraz LinkiedIn

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem premium , w sektorze szeroko rozumianego designu

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza MS Excel

  • Biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowy język obcy (włoski) miłe widziane

  • Gotowość do częstych podróży służbowych i uczestnictwa w targach branżowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość branży wnętrzarskiej/oświetleniowej

  • Umiejętność pracy z systemami CRM

  • Umiejętność doskonałej organizacji własnego czasu pracy

To oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji

  • Pracę w młodym, międzynarodowym, dynamicznym zespole

  • Możliwość pracy z domu lub z biura

  • Pracę w świecie designu premium

  • Zatrudnienie B2B (preferowane)

  • Wszelkie koszty wyjazdów, materiałów do pracy dodatkowo pokrywa pracodawca

Lokalizacja:

  • Gdańsk/Gdynia/Sopot , ale nie wykluczamy możliwości pracy zdalnej jeśli masz miejsce na biuro

To praca dla Ciebie? Wyślij CV + list motywacyjny

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 912717995