2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Wrocław
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Fabryczna
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca w Studio Modelowania Sylwetki dla kobiet

Wynagrodzenie

27,70 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa

Poszukuję uśmiechniętej, zaangażowanej osoby do pracy w Studio Modelowania Sylwetki dla Kobiet.

Jesteśmy licencjonowanym gabinetem modelowania sylwetki, które powstało z zamiarem niesienia pomocy KOBIETOM w ich drodze do lepszego samopoczucia, zdrowia i wyglądu.

Jesteśmy miejscem tylko dla Pań, więc nasza oferta skierowana jest wyłącznie do Płci Pięknej.

Wymagania:

• wysoka kultura osobista,

• umiejętności sprzedażowe,

• umiejętność pracy z klientem,

• poczucie estetyki, dbanie o wizerunek Studio,

• dyspozycyjność 2-3 popołudnia w tygodniu oraz 2-3 soboty w miesiącu

• tworzenie i publikowanie treści na social media,

• brak obaw przed wystąpieniami w social mediach,

• wsparcie i motywacja Klientek do ćwiczeń i osiągania założonych celów.

*doświadczenie w pracy z Klientem i sprzedaży mile widziane.

Zakres obowiązków:

• aktywna sprzedaż usług i produktów Studio Figura,

• obsługa Klientek->wykonywanie zabiegów, przeprowadzanie konsultacji,

• obsługa urządzeń fitness, wellness, kosmetologia estetyczna,

• prowadzenie dokumentacji klientek i obsługa telefoniczna,

• dbanie o wizerunek firmy (zaangażowanie - nie wymuszone, nienaganny strój oraz wygląd, uśmiech, chęć pomocy Klientkom)

Oferujemy

• możliwość rozwoju osobistego

• wynagrodzenie wraz z atrakcyjną premią

• możliwość bezpłatnego korzystania z urządzeń studia poza godzinami pracy

• miłą i przyjazną atmosferę

• elastyczny grafik pracy

• pracę w pięknym wnętrzu z samymi kobietami

• szkolenia wdrożeniowe, szkolenia zabiegowe i z obsługi klienta

Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym z zdjęciem.

W CV prosimy umieścić następującą klauzulę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 722854418