2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Wilanów
Dodane 27 maja 2024

Praca w magazynie Warszawa - Wilanów

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Magazynier

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji dotyczących gospodarki magazynowej

  • przyjmowanie i wydawanie towaru

  • kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych

  • pakowanie i obsługa wysyłek do klientów

  • rozładunek i załadunek towarów

  • czynne uczestniczenie w realizacji zadań całego zespołu, współpraca z innymi działami firmy

  • utrzymanie porządku, czystości i bezpieczeństwa w miejscu pracy

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • obsługa programu magazynowego - mile widziana

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi wózka widłowego

  • dokładność, rzetelność, pracowitość, obowiązkowość

  • mile widziane osoby po 50 roku życia

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • możliwość rozwoju swoich umiejętności

  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do pakietu sportowego - Multisport.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 663778329