2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Małuszyn
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w magazynie w młodym zespole, w szybko rozwijającej się firmie

Wynagrodzenie

3 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Małuszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie  zamówień e-commerce dla osób zajmujących się pakowaniem.

  • Pakowanie zamówień e-commerce zgodnie z określonymi standardami jakościowymi i procedurami pakowania.

  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki, w tym etykietowanie i przygotowanie dokumentacji przewozowej.

  • Kontrola i zapewnienie wysyłki paczek, współpraca z kurierami.

  • Korzystanie z systemu zarządzania zamówieniami ENOVA.

  • Komunikacja z działem obsługi klienta w celu rozwiązywania problemów związanych z zamówieniami i dostawami.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez szybką i dokładną realizację zamówień.

  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie e-commerce.

  • Monitorowanie stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, 7:00 - 15:00 (do czasu odebrania przesyłek przez kuriera).

  • Doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność.

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze

  • pracę w młodym zespole

  • możliwość awansów w szybko rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie

CV prosimy składać na poprzez aplikacje OLX.

Lokalizacja

Małuszyn,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Małuszyn
ID: 634991444