2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca w magazynie, pakowanie, konfekcjonowanie - od zaraz! Lublin

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Praca do rozpoczęcia od zaraz!

Oferujemy pracę w jednym z magazynów na terenie Lublina.

Zakres obowiązków:

- zakładanie zawieszek promocyjnych na produkty,

- kompletowanie zestawów promocyjnych,

- pakowanie, układanie na paletach, przygotowanie artykułów do wysyłki.

Praca w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) – zmiana zmienia się rotacyjnie z tygodnia na tydzień (1>3>2).

Wymagana dyspozycyjność ok. 4 dni w tygodniu (w przedziale poniedziałek – piątek) oraz aktualna książeczka sanepid!

Mile widzialny status ucznia/studenta 18-26 lat – nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy umowę zlecenie oraz stawkę godzinową 27,70 zł/h + premia.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie przez portal OLX.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910793221