2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Targówek
Dodane 12 maja 2024

Praca w księgowości

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Poszukujemy do pracy księgowej/ księgowego do prowadzenia ksiąg podatkowych.

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie faktur do systemu księgowego oraz rejestrów VAT,

  • sporządzanie deklaracji JPK VAT, PIT, ZUS

  • sporządzanie list płac i dokumentacji kadrowej,

  • obsługa programu Płatnik.

  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami Biura Rachunkowego

  • kontakt z urzędami

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w księgowości,

  • mile widziana znajomość programu ERP Optima, Buchalter

  • znajomość przepisów podatkowych,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność

  • dobra organizacja pracy, rzetelność i terminowość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dalszy rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w miłej atmosferze i przyjaznym środowisku,

  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym,

  • szkolenia

Prosimy o zamieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biuro Finansowo-Księgowe "eF-Ka" z siedzibą w Warszawie, ul. Krasnobrodzka 11, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji".

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Biuro Finansowo-Księgowe " eF-Ka" z siedzibą w Warszawie, ul. Krasnobrodzka 11. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 728531818