2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 27 maja 2024

praca w księgowości

Wynagrodzenie

5 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Almex Sp. z o.o.

to Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży przetwórstwa złomu i metali kolorowych.

obecnie prowadzimy nabór na stanowisko:

księgowy

Zakres obowiązków

  • Kontrola merytoryczna, formalna i rachunkowa oraz prawidłowe i terminowe wprowadzanie dokumentów księgowych

  • Wystawianie faktur sprzedaży krajowych  oraz zagranicznych

  • Kontrola faktur zakupowych i ich uzgadnianie w systemie magazynowym

  • Analiza i weryfikacja należności oraz płatności od klientów;

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami; urzędami

  • Prowadzenie ewidencji księgowej i uzgadnianie jej z kontami księgi głównej,

  • Prowadzenie kasy gotówkowej

  • Czynny udział w zamknięciu miesięcy oraz rocznych

  • Przygotowywanie zestawień dotyczących rozliczeń, analiza sporządzanych dokumentów finansowych

  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez bezpośredniego przełożonego wynikających z zakresu działania działu

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie ekonomiczne;

  • Dokładność, zdolności analityczne, świetna organizacja pracy;

  • Umiejętność posługiwania się programami z pakietu MS Office (Excel, Word).

  • Praktyczna wiedza z zakresu Ustawy o Rachunkowości oraz umiejętność stosowania przepisów podatkowych

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Stabilne zatrudnienie

  • Doświadczony zespół współpracowników

  • Szkolenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego

  • Ubezpieczenie grupowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych – ALMEX Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie przy ul. Ks. Stanisława Kujota 1 moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej, w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko prowadzonej przez ALMEX Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie przy ul. Ks. Stanisława Kujota 1.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 921163428