2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Pyskowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca w dziale księgowości

Lokalizacja

Pyskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

·         Zakres obowiązków

Księgowanie i wystawianie faktur, sporządzanie deklaracji Vat,

·         Księgowanie raportów kasowych, wyciągów bankowych,

·         Sporządzanie deklaracji podatku od nieruchomości,

·         Przygotowanie i aktualizacja umów dzierżawy składników majątku,

·         Weryfikacja formalna i rachunkowa faktur zakupu

·         Kontrolowanie rozrachunków i terminowości rozliczeń

·         Tworzenie raportów i analiz na polecenie przełożonego

Wymagania

·         Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe

·         Doświadczenie w pełnej księgowości

·         Znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego

·         Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, skuteczność i konsekwencja w realizacji zadań

·         Umiejętność przygotowywania zwięzłych raportów, zestawień

·         Komunikatywność, otwartość i dynamizm w działaniu

·         Znajomość pakietu MS Office

·         Dodatkowym atutem będzie znajomość rachunkowości w zakresie spółdzielczości mieszkaniowej

To oferujemy

·         Umowę o pracę

·         Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji

·         Możliwość doskonalenia wiedzy, rozwoju zawodowego

·         Możliwość zatrudnienia osoby posiadającej orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności

Benefity

·         dofinansowanie wypoczynku

·         paczki świąteczne

Lokalizacja

Pyskowice,

Śląskie

Śląskie, Pyskowice
ID: 913933015