2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Starogard Gdański
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku księgowej\go.

Wymagania:

  • znajomość przepisów prawa podatkowego (w szczególności PIT, VAT),

  • skrupulatność i dokładność, dobra organizacja pracy,

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym na stanowisku księgowego

  • mile widziana znajomość programu Płatnik i Insert (Rachmistrz)

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Obowiązki

  • Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Przychodów,

  • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji PIT, ZUS oraz plików JPK

  • Obsługa kadrowo-płacowa firm

  • Współpraca z klientami i instytucjami ( US, ZUS )

  • Inne zadania księgowe.

 Oferujemy:

  • pracę w godzinach 8.00-16.00,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwe B2B),

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • wsparcie współpracowników we wdrożeniu się,

  • pracę w miłej atmosferze :)

Wysokość wynagrodzenia do ustalenia indywidualnie.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 915426498