2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódzkie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódź
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Śródmieście
Dodane 27 kwietnia 2024

Praca szuka Kosmetyczki

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Wykonywanie manicure i pedicure (klasycznego, hybrydowego, żelowego).
  • Przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową.
  • Stylizacja paznokci z użyciem różnych technik i zdobień.
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy.
  • Doradztwo klientom w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp.
  • Aktywne uczestniczenie w życiu salonu i chęć rozwoju zawodowego.
  • Obsługa klienta i dbałość o pozytywne relacje.
  • Praca z frezarką kosmetyczną.
  • Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi pracy.
  • Udział w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w stylizacji paznokci.
  • Znajomość aktualnych trendów w stylizacji paznokci.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do klienta.
  • Dyspozycyjność i elastyczność w ustalaniu grafiku.
  • Umiejętność pracy z żelem i akrylem.
  • Zdolności manualne i estetyczne wykonywania zabiegów.
  • Chęć do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Punktualność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywanych obowiązkach.
  • Mile widziane certyfikaty i ukończone kursy z zakresu stylizacji paznokci.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 914916112