2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Cieszyn
Dodane 13 maja 2024

Praca stylistka rzęs

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Cieszyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

POLI akademia stylizacji rzęs to nie tylko miejsce gdzie dbam o wygląd, przede wszystkim tworze rodzine. Celem firmy jest podkreślenie potencjału, który jest w każdym z nas .

Poszukuje stylistki rzęs

Jezeli nie masz doświadczenia, a jesteś ambitną i chcesz ciągłego rozwoju w rzęsowym kierunku to ZAPRASZAM śmiało do kontaktu, rozwój będzie na każdym kroku.

Obowiązki:

  • Wykonywanie przedłużania rzęs różnymi metodami (1:1, Light Volume)

  • Dbanie o czystość i higienę miejsca pracy.

  • Kontakt z klientami salonu.

  • Sprzedaż zabiegów oraz produktów detalicznych.

  • Przestrzeganie zasad higieny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów.

  • Dbanie o dobre relacje w zespole.

  • Tworzenie zdjęc i filmików

  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

  • Dbanie o stanowisko pracy.

  • Stylizacja brwi - mile widziana

Wymagania:

  • Doświadczenie w stylizacji rzęs .

  • Wysoka kultura osobista.

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy.

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie.

  • Chęć do nauki i rozwoju.

  • Mile widziane umiejętności dodatkowe

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 918070733