2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kraków
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Krowodrza
Dodane 13 maja 2024

Praca Stylistka Paznokci /Kosmetolog Kraków/Zielonki

Wynagrodzenie

2 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gabinet Charm Skin Kosmetologia Profesjonalna poszukuje do swojego zespołu , doświadczonej i kreatywnej stylistki paznokci/kosmetologa. Jeśli Twoją pasją jest branża beauty i chcesz dołączyć do Naszego zespołu czekamy na Ciebie !

Obowiązki :

Wykonywanie manicure i pedicure hybrydowego

Stylizacja paznokci i zdobienia

Przedłużanie paznokci - żel

Utrzymanie czystości i higieny pracy

Prowadzenia dokumentacji i rejestrowania terminów

Dodatkowym atutem będzie wykonywania zabiegów z zakresy kosmetologii pielęgnacyjnej, oraz stylizacji brwi i rzęs.

Wymagania :

Doświadczenie w pracy na stanowisku stylistka paznokci conajmniej 1 rok.

Pasja i zdolności w zakresie stylizacji paznokci

Możliwość rozwoju w zawodzie kosmetologa

Zdolność do nauki i chęć rozwoju

Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

Możliwość nauki praktycznej do zawodu kosmetologa i zdobycia nowych kwalifikacji

Możliwość rozwoju zawodowego

Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym otoczeniu

Pracę na cały etat, 3/4 lub 1/2.

Różne formy współpracy - umowa o pracę/umowa zlecenie/B2B

Jeśli jesteś gotowa dołączyć do naszego zespołu , prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciami Twoich prac.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 918123565