2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Wielkopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Krotoszyn
Dodane 20 maja 2024

Praca stylistka paznokci

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Krotoszyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Gabinet kosmetyczny Beauty Room w Krotoszynie szuka osoby do ciągle rozwijającego się zespołu na stanowisko stylistka paznokci.

Godziny pracy:

elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 8:00-16:00, 12-20

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów

  • Stylizacja paznokci

  • Mile widziane umiejętności wykonywania zabiegów pedicure i henny

  • Utrzymanie czystości na stanowisku jak również w całym salonie

  • Dbanie o sprzęt i narzędzia potrzebne do pracy

  • Dobry kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zawodzie kosmetologa/kosmetyczki lub kursy stylistki paznokci

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość najnowszych trendów w dziedzinie stylizacji paznokci

  • Umiejętność i kreatywność wykonywania różnorodnych zabiegów z zakresu manicure i pedicure

  • Doskonała znajomość produktów i narzędzi kosmetycznych

  • Umiejętność obsługi klienta i budowania pozytywnych relacji

  • Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach branżowych

Wynagrodzenie w zależności od umiejętności .

Jesteś zainteresowana? Prześlij swoje CV oraz zdjęcia prac w wiadomości . Istnieje możliwość przyuczenia/przeszkolenia

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 918266661