2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Zielona Góra
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca staż w księgowości

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Afori Kancelaria poszukuje osoby na stanowisko stażysty w dziale księgowości z możliwością późniejszego zatrudnienia na etat. Oczekujemy sumienności oraz gotowości do nauki.

Opis Stanowiska:

·        Stanowisko: Stażysta/Księgowy

·        Lokalizacja: Zielona Góra

·        Rodzaj Zatrudnienia: Staż z możliwością późniejszego zatrudnienia na etat

·        Zakres Obowiązków: Asystowanie w prowadzeniu księgowości firmy, wsparcie przy przygotowywaniu dokumentów finansowych, obsługa dokumentacji księgowej, rozliczenia podatkowe, wprowadzanie danych do systemu księgowego.

Wymagania:

·        Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

·        Chęć i gotowość do nauki oraz rozwoju w dziedzinie księgowości

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu rachunkowości będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·        Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w dziale księgowości

·        Szansę rozwoju zawodowego i awansu na etat

·        Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

·        Elastyczne godziny pracy

Jeśli jesteś osobą sumienną, chętną do nauki i rozwoju w dziedzinie księgowości, a także poszukujesz szansy na stałe zatrudnienie, zapraszamy do aplikowania.

Kontakt:

·        Nazwa Firmy: Afori Kancelaria

·        Adres: Zielona Góra

Przyjmujemy aplikacje do dnia [08.05.2024r]. Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na podany adres e-mail.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w dziedzinie księgowości!

Z poważaniem, [Zespół Rekrutacyjny Firmy]

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 910505853