2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Małopolskie
  6. Social media - Skawina
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca SOCIAL MEDIA- Dołącz do naszego zespołu!

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Skawina

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Stanowisko jest tworzone ze Środków Unii Europejskiej.

Warunkiem koniecznym jest możliwość rejestracji jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy w Skawinie, ul. Ogrody 17, 32-050 Skawina

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą poszukującą kreatywnego i zaangażowanego specjalisty ds. mediów społecznościowych, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do social mediów oraz umiejętność tworzenia angażujących treści, to ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i zarządzanie kontami firmy na platformach społecznościowych, w tym Facebook, Instagram, TikTok itp.

  • Kreowanie i publikowanie różnorodnych treści, takich jak posty, relacje, transmisje na żywo itp.

  • Opracowywanie strategii marketingowych i reklamowych dostosowanych do mediów społecznościowych.

  • Monitorowanie trendów i analiza danych w celu optymalizacji działań w social mediach.

  • Aktywne zaangażowanie w budowanie społeczności online i utrzymywanie interakcji z naszymi obserwatorami.

  • Sprzedaż i promocja produktów przez transmisje na żywo, posty, olx, vinted itp.

Czego oczekujemy:

  • Umiejętność pracy w elastycznym grafiku, gotowość do pracy wieczorami i weekendami.

  • Kreatywność, samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole.

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z użytkownikami mediów społecznościowych.

  • Umiejętność prowadzenia transmisji na żywo będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy, około 80 godzin miesięcznie, z możliwością dostosowania godzin pod siebie.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży marketingu i social media.

  • Większość pracy zdalnej, home office

  • Firmowy laptop do użytku

Jeśli jesteś gotowy/gotowa dołączyć do naszego zespołu i wspólnie rozwijać naszą obecność w mediach społecznościowych, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Nie czekaj, dołącz do nas już dziś i wspólnie twórzmy wyjątkowe doświadczenia online dla naszej społeczności!

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 915208397