2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Szczepankowo
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca Sklep Internetowy-Poznań - Szczepankowo

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Zatrudnię pracownika do obsługi sklepu internetowego.

Oferujemy:

- Umowę zlecenie

- Wynagrodzenie 28 zł brutto (dla osób ze statusem ucznia/studenta brutto=netto)

- Dobre i przyjazne warunki pracy (nowoczesna, ogrzewana hala)

- Zapewniamy długofalową współpracę

- Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku

-Atrakcyjne rabaty na sprzedawane produkty

-Świetną atmosferę w młodym zespole

-Kartę Multisport

Zadania:

- Kompletowanie, pakowanie zamówień

- Lekkie prace manualne

- Obsługa sklepu stacjonarnego (wykładanie towaru na półki, obsługa klienta)

- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oczekujemy:

-wymagany status ucznia lub studenta

- pracowitości

- Sumienności, rzetelności

- Motywacji do pracy

- Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (praca w trybie jednozmianowym 8h dziennie)

Łatwy i szybki dojazd z ronda Rataje (ok. 10 minut samochodem).

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 60*******94 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 16:30.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 538946577