2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kraków
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Grzegórzki
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca Podolog w męskim salonie beauty

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Podolog z doświadczeniem

O nas

W pierwszym w Polsce salonie kosmetologicznym wyłącznie dla Mężczyzn - zatrudnimy osobę, która będzie zajmowała się zabiegami z zakresu podologii

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś przyjazny/a i uśmiechnięty/a, zgłoś się do nas!

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

- interesujesz się tematem nowoczesnej podologii

- masz doświadczenie w tym zawodzie (min. 2 lata);

- umiesz przeprowadzać zabiegi z zakresu podologii;

- chcesz rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Dotychczasowe doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży, w szczególności techniki sprzedaży w tym zakresie będą dodatkowym atutem.

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i leczenie różnego rodzaju schorzeń oraz urazów stóp i paznokci

  • Usuwanie modzeli, odcisków, nagniotków i innych zmian skórnych na stopach.

  • Współpraca z lekarzami specjalistami w celu kompleksowego leczenia klientów.

  • Doradzanie klientom w zakresie codziennej opieki nad stopami oraz odpowiedniego doboru obuwia.

  • Prowadzenie dokumentacji i prowadzenie ewidencji klientów.

  • Wykonywanie procedur dezynfekcji i sterylizacji sprzętu medycznego.

  • Uczestnictwo w regularnych szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie z zakresu podologii

    • Doświadczenie w pracy jako podolog minimum 2lata

    • Znajomość technik i metod leczenia schorzeń stóp

    • Umiejętność przeprowadzania kompleksowej diagnozy oraz opracowywania planu leczenia

    • Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem

    • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zabiegów podologicznych

    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

    • Gotowość do ciągłego doskonalenia i podnoszenia swoich kwalifikacji

      To oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę

      • Bardzo dobre wynagrodzenie w prowizyjnym systemie- szczegóły przedstawimy na spotkaniu.

      • Certyfikowane szkolenia firmowe produktów, wykorzystywanych do pracy w gabinecie.

      • Uczestnictwo w różnego rodzaju innych szkoleniach, np. z obsługi klienta, motywacyjnych, sprzedażowych.

      • Ciekawą pracę z możliwością ciągłego rozwoju.

      • Pracę w firmie, w której liczą się ludzie, a ich czas jest respektowany.

      • Szczegółowy zakres obowiązków oraz warunki zatrudnienia omówimy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową. CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma "Justyna Pawłowska Instytut" z siedzibą w Krakowie, adres: Grzegórzecka 79D/U8 ,31-559 Kraków. Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś udział. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 848167333