2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Wielkopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Poznań
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Jeżyce
Dodane 14 maja 2024

praca podolog poznań

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

fellaz szuka:

W związku z rozwojem salonu poszukujemy osoby na stanowisko PODOLOGA

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowa ocena stanu stóp

  • wykonywanie zabiegów podologicznych oraz kosmetologicznych

  • malowanie paznokci (mile widziane umiejętności artystyczne)

  • budowanie trwałych relacji z klientami/klientkami oraz prowadzenie zapisów

Nasze wymagania:

-holistyczne podejście do terapii z ludźmi

-Wykształcenie podologiczne, kosmetologiczne lub inne około medyczne ALBO/I

-Chęć kształcenia w dziedzinie podologii (szkolenia, kursy)

poza tym:

  • empatyczne, wyrozumiałe usposobienie, stwarzające przyjazną i bezpieczną atmosferę

  • zainteresowanie podnoszeniem kwalifikacji zawodowych

CO oferujemy:

  • pracę w przyjacielskim oraz akceptującym teamie

  • umowę

  • elastyczny grafik

  • możliwość sfinansowania szkoleń z zakresu podologii oraz kosmetologii

  • wygodne, ergonomiczne stanowisko pracy, stworzone z myślą o twoim zdrowym kręgosłupie

Jeśli myślisz, że to oferta dla Ciebie, (nawet jeśli się boisz, wstydzisz, albo myślisz, że masz za małe kompetencje) śmiało, wyślij nam swoje zgłoszenie!

czekamy właśnie na Ciebie

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 918365637