2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Kujawsko-pomorskie
  6. Marketing - Bydgoszcz
Dodane 27 kwietnia 2024

PRACA OD ZARAZ – ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI ! Biuro w centrum Bydgoszczy

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteś osobą energiczną? Lubisz kontakt z ludźmi i nowe wyzwania?

Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco, znaczy, że ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Do swojej pracy podchodzimy z pozytywnym zapałem, dlatego stała się ona częścią naszego życia, a nie nudnym i monotonnym obowiązkiem.

•      Nie wymagamy doświadczenia

•      Oferujemy pełen zakres szkoleń

•      Jeżeli posiadasz pozytywne nastawienie , jesteś osobą zaangażowaną i punktualną, dyspozycyjną od Poniedziałku do Piątku to czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • Opieka nad naszymi klientami

  • Przygotowanie ofert sprzedażowych

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii sprzedażowej firmy

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Aktywna sprzedaż i informowanie klientów o ofercie

  • Doradztwo w wyborze oferowanych produktów,

  • Współpraca z zespołem i dążenie do osiągnięcia aktualnych celów firmy

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;

  • Realizacja wyznaczonych celów;

  • Umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawa + prowizja

  • Opiekę medyczną luxmed

  • Kartę multisport

  • Nowoczesne tablety

  • Samochód służbowy

  • Profesjonalne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży

  • Możliwość awansu

  • Wyjazdy firmowe i integracyjne

  • Rewelacyjną atmosferę w pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu

  • Wsparcie naszego niezawodnego działu administracji

Czekamy na twoją kandydaturę do naszego zespołu !

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 913126910