2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca Niemcy - spawacz TIG

Wynagrodzenie

10 500 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo PUR-Service+Montage GmbH jest dostawcą usług świadczonych w wielu różnych sektorach oraz wspiera procesy produkcyjne w szerokim zakresie usług systemowych i kompleksowych rozwiązań od ponad 33 lat.

Kwalfikacje i doświadczenie to dla nas priorytet, jednak niemniej ważny, jak zaangażowanie oraz gotowość do działania. Oferujemy możliwość samorealizacji oraz rozwoju.

Od zaraz zatrudnimy na stanowisko:

Spawacz Tig

Miejsce pracy: całe Niemcy (dużo zleceń w pobliżu granicy, w Saksonii)

Praca w rafineriach oraz różnych projektach naszych klientów

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i spawanie blachy 2,0 - 10,0 mm

  • Spawanie rur o średnicy 21,3 - 300,00 mm

Nasza oferta:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin na warunkach niemieckich oraz ubezpieczenie zdrowotne

  • atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanych kwalifikacji, ustalane indywidualnie, stawka od 2500€ netto (przy 1.klasie podatkowej i 168.przepracowanych godzinach)

  • samochód służbowy dostępny dla pracowników

  • możliwe nadgodziny

  • bezpłatne zakwaterowanie

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym mile widziana

  • aktualne certyfikaty spawalnicze, najlepiej FM 1/2/3/5

  • motywacja i zaangażowanie oraz precyzyjność w pracy

  • gotowość do pracy na terenie całych Niemiec

PUR Service+Montage GmbH

Meschwitzstr.21

01099 Dresden

Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 912173159