2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Kąty Wrocławskie
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca / NIEMCY / PREMIA za szybki wyjazd ! 100 € ! / Zakwaterowanie

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Opis

Lokalizacja : Arnstadt

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola jakości / wsparcie produkcji / wsparcie magazynowe przy bateriach do aut elektrycznych,

  • uzupełnianie niezbędnej dokumentacji,

OFERTA:

  • stawka podstawowa : 12,50 euro brutto/h (polska umowa zlecenie),

  • stawka ze znajomością języka niemieckiego : 14,01 euro brutto/h (polska umowa zlecenie),

  • PREMIA za wyjazd 23.04 - 100 € !!

  • praca w systemie III -zmianowym,

  • dodatek za godziny nocne : +25 %,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • zwrot kosztów dojazdu z Polski jak również przejazdy między zakładem a noclegiem : 0,21 cent / km,

  • możliwość pobrania "zaliczki" za pomocą Naszej aplikacji Exact Pay,

  • możliwość skorzystania z platformy językowej, aby rozwijać znajomość języków obcych (bezpłatnie),

  • rekrutacja przebiega ONLINE!

NASZE OCZEKIWANIA:

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód (mile widziane),

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 913723479