2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Legnica
Karolina
Dodane 05 kwietnia 2024

Praca Niemcy, Kontroler jakości

Wynagrodzenie

8 500 - 10 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Aktualnie do zakładu produkującego tarcze hamulcowe prowadzimy rekrutację na stanowisko: Kontrolera jakości.

lokalizacja: Breidenbach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:.

  • kontrola jakości tarcz hamulcowych.

OFERTA:

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami do ZUSu – stawka podstawowa 12,41€ brutto/h,

  • +1,50€ brutto/h premia frekwencyjno-jakościowa,

  • +1,50€ brutto/h dla osób komunikujących się w języku niemieckim na poziomie co najmniej b1,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie (zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych),

  • zwrot kosztów dojazdu: 0,21€/km (zarówno za drogę z Polski do Niemiec, jak i na miejscu między zakwaterowaniem, a zakładem),

  • pełne przeszkolenie oraz wsparcie dedykowanego Koordynatora,

  • Exact Pay – wypłata na żądnie – możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,

  • rekrutacja odbywa się w 100% zdalnie.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • chęć nawiązania długofalowej współpracy,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III-zmianowym,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 909601028