2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Bytom
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca na stanowisku Specjalista ds. Księgowości, Księgowość

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla wielu branż. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów. Nr. KRAZ 7145

Miejsce pracy: Zabrze

Nasz Klient oferuje:

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy 8h (7:00-9:00)

  • Umowa o pracę

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Prywatna opieka medyczna (100% finansowana przez pracodawcę)

  • Szkolenia i kursy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do obiadów

  • Parking dla pracowników

  • ZFŚS

  • Zniżki na Uczelni WSB Merito

  • Różne eventy

Główne zadania

  • Bieżące księgowanie zobowiązań (monitorowanie zatwierdzania faktur, weryfikacja z zamówieniami)

  • Kontakt z dostawcami

  • Przygotowywanie i monitorowanie płatności dla dostawców

  • Sprawdzanie raportów wydatków i ich księgowanie

  • Przygotowanie raportów, w tym na koniec miesiąca

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z deklaracjami VAT

  • Współpraca z instytucjami kontrolnymi i audytorami.

    Uczestnictwo we wdrażaniu systemu SAP

Wymagania/ kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe, na kierunkach Księgowość lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienna komunikację

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

  • Znajomość systemów ERP: SAP lub innych programów księgowych ( np. BOB50)

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • Znajomość ustawy o rachunkowości i polskich przepisów podatkowych

  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 909154361