2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Częstochowa
  6. Prace magazynowe - Śródmieście
Dodane 24 maja 2024

Praca na stanowisku MAGAZYNIER/PAKOWACZ - kompletowanie zamówień

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DREAM GSM - wyłączny importer i dystrybutor marki Jellico na polskim rynku jak również dystrybutor akcesoriów marek GSM takich jak HOCO, Samsung, Apple oraz importer marek własnych.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Praca od poniedziałku do piątku (od 8:00 - 16:00).

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu

  • Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem

  • Rozładunek dostaw

  • Czynny udział w inwentaryzacjach oraz kontrola stanów magazynowych

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Dbałość o terminowe przygotowanie i realizację zamówień

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Gotowość do pracy fizycznej

  • Dyspozycyjność

  • Praca pod presją czasu

  • Organizacja własnej pracy

  • Sumienność oraz dokładność

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

CV proszę przesyłać w wiadomości OLX. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do przesyłanych CV prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w zakresie adresu e-mail i numeru telefonu do celów kontaktowych związanych z procesem rekrutacyjnym.”

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 651679150