2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca na Stacji Paliw Shell

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Jeżeli jesteś odpowiedzialnym, życzliwym, pełnym poczucia humoru człowiekiem, lubisz kontakt z ludźmi to praca jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymagamy doświadczenia, ważna jest dla nas chęć i motywacja do pracy!

Jesteś studentem? Żaden problem!

Obowiązuje system pracy zmianowy- stacja paliw Energetyków bez zmian nocnych, stacja paliw Południowa wraz ze zmianami nocnymi. Praca na stacji Shell Południowa od 01.05.2024, natomiast szkolenia i wdrożenie do pracy możliwe już teraz.

Ze wszystkim można się porozumieć. Zachęcamy do wysłania CV.

Wymagania:

  • Zaangażowanie oraz motywacja do pracy,

  • uczciwość, dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność,

  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,

  • posiadanie bądź chęć wyrobienia książeczki sanepidowskiej,

  • mile widziane poczucie humoru,

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,

  • utrzymanie porządku na terenie stacji,

  • dbałość o estetykę i higienę stanowiska pracy,

  • aktywna sprzedaż produktów i usług Shell,

  • budowanie pozytywnego wizerunku stacji,

  • osiąganie celów sprzedażowych

Oferujemy:

  • pracę w młodym, zgranym zespole,

  • stabilne zatrudnienie,

  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

  • szkolenie, konkursy,

  • elastyczny czas pracy,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • zniżki dla pracowników na paliwo oraz ofertę food,

  • kartę multisport i prywatną opiekę medyczną

W CV proszę załączyć klauzulę RODO:

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 897005988