2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Brzeg
Sklep Przepis Na Zdrowie
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca na magazynie w sklepie internetowym

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep Internetowy “Przepis Na Zdrowie” – Praca na Pełen Etat na Stanowisku Magazynowym

O nas: Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się sklepem internetowym specjalizującym się w sprzedaży zdrowej żywności, suplementów diety i dermokosmetyków. Działamy na rynku już ponad 10 lat, zdobywając zaufanie szerokiego grona klientów. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy wsparcia w naszym zespole logistycznym.

Poszukujemy: Zaangażowanej i dyspozycyjnej osoby, gotowej do podjęcia wyzwań na stanowisku magazynowym. Idealny kandydat powinien być gotowy do pracy w dynamicznym środowisku, oferując wsparcie w zakresie logistyki i realizacji zamówień. Szukamy osoby, która z entuzjazmem podejdzie do różnorodnych zadań, w tym pakowania przesyłek, przyjmowania dostaw oraz dbania o porządek na magazynie. Wymagamy:

  • Gotowości do pracy fizycznej i wykonywania zadań wymagających pewnej sprawności fizycznej.

  • Zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy w szybkim tempie.

  • Dokładności i dbałości o detale.

  • Pozytywnego nastawienia i gotowości do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w przyjaznym i wspierającym zespole (umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę).

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce.

  • Podstawa + Premia uzależniona od wyników firmy (ilości spakowanych przesyłek )

Zadania na stanowisku:

  • Pakowanie przesyłek zgodnie ze standardami firmy.

  • Przyjmowanie i rozładowywanie dostaw, w tym palet i ciężkich kartonów.

  • Dbanie o porządek na magazynie i utrzymanie stanowiska pracy w nienagannej czystości.

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia sprawnego procesu realizacji zamówień.

Lokalizacja: Praca w siedzibie firmy: Brzeg, ul. Włościańska 9a Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV. Do swojego zgłoszenia prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Sklep Internetowy “Przepis Na Zdrowie” dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 896375877