2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Mława
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca na magazynie, magazynier, Mława

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

OTTO Work Force Solutions KRAZ: 393, jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do pracy jako:

Miejsce pracy: Mława

Umowa zlecenia. 27,7 zł brutto /godz.

Prace magazynowe.

Podstawowe zadania na stanowisku :

·        Kompletowanie zamówień do wysyłki,

·        Przygotowywanie towaru do wysyłki,

·        Praca ze skanerem ręcznym,

·        Pakowanie zamówień,

·        Prace inwentaryzacyjne,

·        Dbałość o czystość i porządek na stanowisku prac,

·        wymiar czasu pracy - 2 zmiany (6-14, 14-22)

Oczekiwania wobec kandydatów:

·        Doświadczenie chociaż minimalne na podobnym stanowisku.

·        prawo jazdy kat.B.

·        Nakierowanie na wysoki standard jakości pracy

·        Sprawność fizyczna,

·        Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

·        umowę zlecenia

·        stawkę 27,7 zł brutto /godz.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 874229271