2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
Dodane 27 kwietnia 2024

Praca na magazynie dla studenta 30zł netto/h od zaraz!

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Neopak została założona w 2006 roku.

Zapraszamy na: opako.com.pl i neopak.pl

W ciągu kilku lat dzięki dynamicznemu rozwojowi staliśmy się wiodącą firmą dystrybucyjną w branży materiałów opakowaniowych.

Dzięki stale rozwijającej się ofercie produktowej i wykwalifikowanej wiedzy naszego personelu, umożliwiamy naszym klientom optymalny wybór sposobu zabezpieczenia każdego produktu.

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa - Okęcie

Liczba godzin pracy każdego dnia w dni powszednie: 6-8 godzin w zależności od możliwości

Godziny pracy: 7.00-15.00 lub 8.00-16.00 lub 9.00-17.00

Praca od zaraz

Praca nie na okres wakacji, interesuje nas dłuższa współpraca

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: MAGAZYNIER

Wynagrodzenie: 30zł netto/h (na rękę)

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru

  • Kompletacja towaru do wysyłki zgodnie ze zleceniem

  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych

  • Prawidłowe rozlokowanie wyrobów w przestrzeni magazynowej

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie / status ucznia, studenta - wymóg konieczny

  • Aktualne zaświadczenie potwierdzające status ucznia/studenta do weryfikacji na rozmowie rekrutacyjnej - wymóg konieczny

  • Wiek do 26 lat

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

  • Uczciwość

  • Odpowiedzialność, sumienność i uczciwość

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w zgranym i kreatywnym zespole

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami,

nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 704027754