2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Biery
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca na magazynie - Biery

Lokalizacja

Biery

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Przyjęcie i wydanie towaru

  • Wystawianie i weryfikacja dokumentów przewozowych,

  • Przyjmowanie towaru zgodnie z dokumentacją,

  • Wydawanie towarów do wysyłek zgodnie z dokumentacją,

  • Współpraca z firmami transportowymi / kurierskimi

  • Pakowanie zamówień z platform internetowych Allegro/Amazon

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy fizycznej,

  • Dobra kondycja i stan zdrowia,

  • Umiejętność obsługi komputera: podstawy Excel,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas plus bonusy

  • Możliwość uzyskania dodatkowych kursów

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Praca w stabilnej rozwijającej się firmie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Sklep internetowy www.ampq.pl

Lokalizacja

Biery,

Śląskie

Śląskie, Biery
ID: 902892760