2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca na magazynie

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

TYGODNIÓWKA- sortowanie paczek

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie od zaraz zawierana online w 5 minut- zaczynaj pracę od zaraz

  • opiekę i wsparcie Koordynatora

  • stawkę 28-29zł/h brutto

  • pracę od zaraz, zacznij nawet dzisiaj

  • praca w godzinach 15:00-20:00

  • pracę u jednego z największych pracodawców w Polsce

  • zdobycie cennego doświadczenie w renomowanej Firmie

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • ..to włożenie paczki na podajnik maszyny do rozdziału paczek

  • wzięcie przesyłki z wyznaczonego miejsca (kontener lub wózek)

  • sprawdzenie czy przesyłka nadaje się do rozdziału maszynowego

  • położenie przesyłki na taśmociągu stroną adresową do góry

WYMAGANIA :

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • dyspozycyjność do pracy od zaraz

  • dojazd do Dorotowa

sms: PRACA DOROTOWO

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 911291948