2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Nowa Wieś Wrocławska
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca na magazynie

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lokalizacja Nowa Wieś Wrocławska Stanowisko Magazynier - stawka 4500/5000 brutto

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie towaru do magazynu

  • załadunek/rozładunek pojazdów

  • sortowanie towaru

  • uzupełnianie regałów towarem

  • pakowanie towaru do wysyłki

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • pracowitość i chęć podnoszenia kwalifikacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość i rzetelność

  • doświadczenie na magazynie mile widziane

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Możliwość szkoleń, treningów i rozwoju osobistego

  • Wchodzić w skład dynamicznej, nowoczesnej i rozwijającej się firmy

  • Przyjazne i ekscytujące środowisko pracy

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem

Benefity

  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie po 3 miesięcznym okresie

    próbny

  • 10% miesięcznego bonusu uznaniowego

  • zniżki na firmowe produkty

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

JLI EU jest wiodącą firmą typu trade-to-trade w zakresie towarów zwrotnych od klientów i nadwyżek magazynowych. Nasza firma działa na terenie UE i dysponuje infrastrukturą o powierzchni 6000m2. Nasza wiedza i doskonałe relacje z różnymi firmami logistycznymi pozwalają nam szybko, sprawnie i po najlepszej możliwej cenie wysłać palety i paczki towarów - co znajduje odzwierciedlenie w naszych konkurencyjnych cenach.

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska
ID: 902662729