2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Bemowo
Dodane 03 czerwca 2024

Praca na magazynie 28,50 zł h- 30,50 zł h

Wynagrodzenie

28,50 - 30,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

 Oferujemy pracę w Hurtowni Farmaceutycznej

  •  Oferta pracy- dostępność od zaraz.

Zakres obowiązków:

 • Wprowadzanie danych do aplikacji systemowych – praca ze skanerem.

• Przyjmowanie towaru i zatowarowanie magazynu za pomocą terminala.

 • Przygotowywanie zamówień aptecznych i skanowanie paczek.

Wymagania:

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6.

• Język Polski - swobodne porozumiewanie się w j. polskim w mowie i piśmie

• Dyspozycyjność oraz chęć do pracy od poniedziałku do piątku, + możliwość dodatkowych godz pracy w weekendy

• Ukończone 18 lat

Co oferujemy:

• Umowa zlecenie na 3 miesiące, z możliwością przejścia na umowę o pracę.

• Stawka godzinowa: 28,50 zł brutto/h w dzień i 30,50 zł brutto/h w nocy.

• Stabilne zatrudnienie w firmie

Jak do nas dołączyć?

• Wyślij swoje CV lub zadzwoń do nas

• Czekamy na Ciebie

KONTAKT tel: poniedziałek- piątek godz.: 9-16

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 897879971