2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Fabryczna
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca na Lotnisku - Młodszy Pracownik Obsługi Naziemnej (Bagaż)

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

WRO-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o. od 1995 r. zajmuje się obsługą naziemną pasażerów i samolotów w Porcie Lotniczym we Wrocławiu.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Młodszy Pracownik ds. Obsługi Naziemnej

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJA?

•  Obsługa samolotów na płycie lotniska,

•  Obsługa bagażu w sortowni,

•  Załadunek i rozładunek bagaży, frachtu, poczty,

•  Obsługa sprzętu handlingowego zgodnie z ukończonymi szkoleniami.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

•  Prawo jazdy min. kat. B (kategoria C lub D będzie dodatkowym atutem),

•  Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

•  Odpowiedzialność, punktualność, dokładność,

•  Zaświadczenie o niekaralności.

OFERUJEMY

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży lotniczej,

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

• Niezbędne szkolenia,

• Prywatną opiekę medyczną,

• Ubezpieczenie na życie,

• Dofinansowanie do pakietu Multisport,

• Świadczenia socjalne,

• Zniżkowe bilety lotnicze.

Administratorem Pani/Pan danych osobowych jest WRO – LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Skarżyńskiego 36, 54-530 Wrocław. Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Jeżeli Pani/Pan chce, abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie, prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez WRO – LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę. Więcej o tym jak przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe znajduje się w zakładce Kariera na naszej stronie internetowej w zakładce KARIERA na naszej stronie internetowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 814758805