2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Świnna Poręba
Dodane 13 maja 2024

Praca marketing-magazyn

Lokalizacja

Świnna Poręba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko specjalista ds. marketingu - magazynier. W zależności od potrzeb pracownik będzie pracował w obu działach.

Obowiązki:

  • Pakowanie paczek (zbieranie produktów oraz pakowanie)

  • Praca w dziale marketingu: tworzenie tekstów pozycjonujących, tworzenie baz klientów, wystawianie produktów na portale e-commerce

Wymagania:

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Benefity: ubezpieczenie zdrowotne (darmowe wizyty u lekarzy), ubezpieczenie grupowe, abonament PZU Sport i inne

Lokalizacja

Świnna Poręba,

Małopolskie

Małopolskie, Świnna Poręba
ID: 918003156