2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca magazynowa w hurtowni spożywczej

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Hurtownia spożywcza działająca na terenie województwa lubuskiego poszukuje do pracy w Gorzowie Wlkp. w charakterze magazyniera - sprzedawcy.

Podstawowy zakres obowiązków obejmuje

  • przygotowywanie towaru dla klientów

  • przyjęcia dostaw towaru

  • dostarczanie towaru do klienta /p>

    Oferujemy

    • praca od poniedziałku do piątku

      (wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 16.00, pozostałe dni od 4.30 do 12.00)

    • wynagrodzenie 5.000netto

    • umowa zlecenie

    Oczekujemy

    • zaangażowania

    • komunikatywności

    • punktualności i uczciwości

    • prawa jazdy kat B (mile widziane doświadczenie w kierowaniu samochodami dostawczymi do 3,5 tony)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą mailową.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy z wybranymi osobami.

    W CV prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 892842024