2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Górczyn
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca magazynowa umowa zlecenie - II zmiany lub I zmiana nocna

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w magazynie:

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień przy użyciu skanera,

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,

  • chęci do pracy,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym,

  • pracę od poniedziałku do piątku na II zmiany lub na zmianę nocną,

  • umowę-zlecenie,

  • zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie.

Po otrzymaniu CV skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi Kandydatami celem przeprowadzenia wstępnej weryfikacji. Po tym etapie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do rozmowy bezpośrednio w firmie.

Miejsce pracy: Komorniki

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 912472739