2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Magnice
Dodane 13 czerwca 2024

Praca magazynowa - Magnice k. Wrocławia

Wynagrodzenie

29,70 - 29,76 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Magnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

·       Obsługa procesów magazynowych: rozładunku i załadunku, przy użyciu wózka widłowego i skanera

·       Rozmieszczanie towaru w magazynie

·       Prowadzenie dokumentacji magazynowej

·       Kontrola jakościowa i ilościowa towaru

·       Kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

·       Mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe

·       Prawo jazdy kat. B

·       Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (06.00 -14.00, 14.00 – 22.00)

·       Dokładność, sumienność i zaangażowanie

·       Gotowość do pracy podczas dodatkowych zmian

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

·       Wynagrodzenie 29,76 zł brutto/h + dodatki

·       Premie miesięczne i kwartalne

·       Możliwości awansu oraz zdobycia nowych umiejętności

·       Możliwość wdrażania innowacji oraz własnych pomysłów

·       Możliwość pracy na nowych technologiach

·       Praca na nowym sprzęcie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 798 603 797.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Magnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Magnice
ID: 920350232