2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca - Magazynier

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BitMet z siedzibą w Gorzowie Wlkp. zatrudni osobę na stanowisko magazynier / operator wózka widłowego.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski (strefa przemysłowa)

Godziny pracy : 6:00 - 14:00

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i koordynacja załadunków towarów do klienta,

  • kontrole ilościowe i jakościowe dostarczonych materiałów,

  • weryfikacja towarzyszących dostawie dokumentów,

  • inwentaryzacja i kontrola stanów magazynowych,

  • zarządzanie magazynem,

  • praca z etykietami i dokumentacją magazynową,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia terminowej dostawy, towarów i zapewnienia ciągłości działania magazynu.

Nasze wymagania

  • KONIECZNOŚĆ : uprawnienia UDT zezwalające na obsługę wózków widłowych

  • doświadczenia w pracach magazynowych

  • skrupulatne podejście do pracy, dzięki któremu zapewniana jest bezpieczeństwo pracowników oraz właściwe magazynowanie i transport produktów

  • umiejętności organizacyjne

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 911230457