2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Czerwonak
Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca Magazynier

Lokalizacja

Czerwonak

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Power Engineering Transformatory to firma z 70-cio letnią tradycją w naprawach oraz produkcji urządzeń energetycznych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko "Magazynier".

Opis stanowiska pracy:

·        planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów – rozkładanie towaru w magazynie – przenoszenie i/lub rozwożenie

·        czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur

·        obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego, suwnic.

·        sprawdzanie stanów magazynowych

·        współpraca z innymi działami firmy

·        bieżąca kontrola zamówień oraz wypełnianie kart kontroli

·        przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,

·        kompletacja zamówień,

·        dbałość o porządek w magazynie,

·        wprowadzenie danych do systemu

·        obsługa przyjęć i wydań magazynowych

·        Weryfikacja dokumentacji

·        Kontrola jakościowa i ilościowa towaru

Wymagania:

·        znajomość MS Office

·        obsługa komputera

·        uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz suwnic

·        dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

·        odpowiedzialność i zaangażowanie

·        mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

·        umiejętność pracy w zespole

·        prawo jazdy kat. B

·        wykształcenie średnie

· doświadczenie w pracy na magazynie produkcyjnym

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,

·       możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (specjalistyczne szkolenia: SEP, suwnice, spawalnicze, gazowe),

·       ciekawą pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,

·       dofinansowanie do urlopu wakacyjnego (wczasy pod gruszą),

·       bony na święta Bożego Narodzenia,

·       paczki dla dzieci na święta Bożego Narodzenia,

·       dofinansowanie dla dzieci do obozów i kolonii wakacyjnych,

·       pracę w przyjaznym zespole.

Lokalizacja

Czerwonak,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czerwonak
ID: 910545047