2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Siedliska
Dodane 20 maja 2024

Praca magazynier

Wynagrodzenie

2 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedliska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o Pracę:

Magazynier w Składzie Budowlanym TO-MASZ Firma TO-MASZ, wiodący dostawca materiałów budowlanych, poszukuje zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Magazyniera.

Jeśli jesteś osobą sumienną, dobrze zorganizowaną i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, to ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Skład budowlany TO-MASZ Zakres obowiązków:

Przyjmowanie i wydawanie materiałów budowlanych zgodnie z dokumentacją magazynową.

Kontrola ilościowa i jakościowa towarów. Kompletacja zamówień dla klientów. Utrzymanie porządku i czystości w magazynie.

Współpraca z działem sprzedaży oraz transportu.

Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Dobra organizacja pracy Odpowiedzialność i dokładność.

Uprawnienia na wózki widłowe będą mile widziane.

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Przyjazną atmosferę pracy.

TO-MASZ adres: Mostowa 11, 05-500 Siedliska k. Piaseczna

tel. (22) 750-38-36

biuro(at)to-masz.pl

Lokalizacja

Siedliska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedliska
ID: 919617208