2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Koszalin
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca MAGAZYNIER 7-15 Koszalin od 4892 do 5706 BRUTTO

Wynagrodzenie

4 892 - 5 706 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PartyPro.pl to dynamicznie rozwijająca się firma zajmującą się sprzedażą artykułów imprezowych. Firma powstała w 2004 roku . Pierwszy sklep otworzyliśmy w 2006 roku.

Branża: produkcja, eksport,import - dystrybucja artykułów okolicznościowych, art. dekoracyjne. Art. bardzo lekkie do 3-4 kg.

Zasięg działalności: Polska, Europa

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER PAKOWACZ

Lokalizacja: Koszalin-Skwierzynka, ul. Perłowa 7

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do pracy od pon.-pt. od 7:00-15:00,

  • dokładność, sumienność,

  • zaangażowanie i chęć do pracy,

  • brak przeciwwskazań do noszenia towaru.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletowanie zamówień,

  • pakowanie zamówień (przygotowanie do wysyłki),

  • przyjmowanie dostaw,

  • przestrzeganie standardów pracy,

  • utrzymywanie porządku na magazynie.

OFERUJEMY:

  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazne warunki pracy.

Dołącz do zespołu pracowników firmy PartyPro.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

W nagłówku proszę podać: MAGAZYNIER

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest PHU IMAGE Kaper Butoka z siedzibą , ul. Perłowa 7 75-016 Skwierzynka , NIP: 66*****252252, Regon: 331443149

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 911861841