2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Gliwice
  7. Księgowość - Brzezinka
Joanna Huptyś
Dodane 26 kwietnia 2024

praca - Księgowa / y - Gliwice - woj. śląskie

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego klienta - dużej i prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

miejsce pracy: Gliwice (woj. śląskie)

KLIENT OFERUJE:

  • umowa o pracę

  • elastyczny grafik (możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00-9:00),

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • firma gwarantuje pełne wdrożenie do pracy na wybranym stanowisku, szkolenia, warsztaty,

  • opieka medyczna

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • parking, lunche, napoje

  • szkolenia i kursy

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • Weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Weryfikowanie stanu rozrachunków

  • Wprowadzanie danych kontrahentów do programu księgowego

  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej

  • Organizacja dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • Aktywne uczestnictwo w zamknięciu miesiąca

  • Aktywne wsparcie zespołu w procesach księgowych

  • Sporządzanie okresowych raportów dla kierownictwa

  • Przeprowadzenie bieżącej kontroli finansowo-księgowej

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne – księgowe

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na analogicznym lub pokrewnym stanowisku w księgowości. Do procesu rekrutacji zapraszamy też Absolwentów lub Studentów – 4 / 5 roku kierunków ekonomicznych, którzy odbyli już praktyki lub staż zawodowy

  • biegła obsługa komputera (Excel, mile widziana znajomość SAP – nie wymagana)

  • znajomość zasad księgowości i przepisów

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego. Do procesu rekrutacji zapraszamy też osoby które znają język słabiej ale są chętne rozwijać się w tym zakresie.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Del Piero Sp. z  o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś   Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Od kandydatów wymagamy podania danych osobowych obejmujących: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, w tym nr tel. lub adres e-mail oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie, który pozwoli na ocenę kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy na określonym stanowisku.

 Jeśli chcesz dobrowolnie podać dane dodatkowe, których nie wymagamy koniecznie w aplikacji umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o. o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.

 Jeśli chcesz, dodatkowo możesz wyrazić zgodę na udział w kolejnych organizowanych przez nas procesach rekrutacji umieszczając w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 912999340