2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Warszowice
Dodane 24 kwietnia 2024

PRACA - Księgowa

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Księgowa

Twój zakres obowiązków

Przygotowywanie i  rozliczanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych

księgowanie operacji  dotyczących rozrachunków( banki ,kasy ,noty odsetkowe, kompensaty etc.etc.) w systemie ENOVA

 Weryfikacja not odsetkowych i wezwań do zapłaty,

 prowadzenie rozrachunków bieżących z kontrahentami ,urzędami i bankami

 uzgadnianie sald z klientami / kontrahentami

 monitoring płatności ,windykacja miękka

Rozliczanie kart służbowych

Naliczanie różnic kursowych

Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych(OT, LT),Amortyzacja )

Księgowanie operacji dotyczących środków trwałych

Przygotowywanie danych raportów i analiz

Ścisła współpraca z Głównym księgowym .

Współpraca z audytorami i przygotowywanie danych  z zakresu pracy do kontroli,

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse ,ekonomia)

Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na pełnej księgowości

znajomość zasad rachunkowości oraz regulacji podatkowych w zakresie wykonywanych obowiązków,

dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel),

umiejętność analitycznego, logicznego i samodzielnego myślenia,

sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

umiejętność pracy w zespole,

Znajomość oprogramowania ENOVA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

Dofinansowanie do ubezpieczenia na zdrowie i życie

Możliwość zakupu kart MULTISPORT na preferencyjnych warunkach

Atrakcyjne wynagrodzenie 5500-7000 brutto

Lokalizacja

Warszowice,

Śląskie

Śląskie, Warszowice
ID: 914109746