2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Podlaskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Białystok
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Dziesięciny I
Dodane 26 maja 2024

Praca Kosmetolog

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Dziesięciny I

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Healthy Skin Clinic powstało z miłości do pięknej i zdrowej skóry, której fundamentem jest

prawidłowa dieta oraz zdrowy styl życia.

W związku z rozwojem Healthy Skin Clinic poszukujemy do naszego zespołu Kosmetologa

OPIS STANOWISKA

  • Praca w nurcie kosmetologii holistycznej -przeprowadzenie dokładnego wywiadu z klientem, tworzenie planów pielęgnacyjnych , udzielanie porad dotyczących pielęgnacji

  • Interpretacja wyników badań

  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz dla skóry trądzikowej, dojrzałej, naczyniowej, atopowej, w trakcie leczenia onkologicznego bądź dermatologicznego

  • Kompleksowa opieka nad Pacjentem

  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług

  • Praca na najwyższej jakości produktach

  • Dobór protokołów zabiegowych

  • Dokładne prowadzenie dokumentacji dotyczącej pacjentów oraz przeprowadzonych zabiegów

  • Dobór pielęgnacji pozabiegowej oraz domowej

  • Utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy oraz dbanie o stan techniczny sprzętu i narzędzi kosmetycznych

  • Budowanie długofalowej relacji z klientem, dbanie o dobry wizerunek firmy i komfort klienta

WYMAGANIA

  • Wykształcenie kierunkowe - kosmetolog

  • Doświadczenia min. 2-letniego na stanowisku kosmetolog,

  • Zaangażowania, sumienności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej, samodzielności

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Zmysłu estetycznego

  • Umiejętności w wykonywaniu podstawowych usług kosmetycznych,

  • Doświadczenia w pracy z klientem, umiejętności sprzedażowych,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Wysoko rozwiniętej empatii - nastawienia na zadowolenie klienta,

  • Punktualności, dbałości o ład i porządek, miłego usposobienia.

OFERUJEMY

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)

  • Profesjonalnie i nowoczesne przygotowane stanowisko pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego z możliwością umowy stałej

  • Miłą atmosferę pracy

Jeśli kosmetologia jest Twoją pasją, uwielbiasz kontakt z ludźmi i chcesz się rozwijać - Aplikuj!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dziesięciny I
ID: 848226527