2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca jako order picker lub na dziale ekspedycji - stawka 15,26 EUR

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii, który jest wiodącym dostawcą produktów gastronomicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LOGISTYKI - stawka 15,26 EUR, praca jako order picker lub na dziale ekspedycji

Miejsce pracy: Vianen, Maastricht (Holandia)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania projektu: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników logistycznych do pracy w dwóch do wyboru działach; jako order picker oraz pracownik ekspedycji. Praca będzie skupiała się na przygotowywaniu zamówień dla klientów do wysyłki, sortowaniu oraz pakowaniu produktów

Wymagania:

  • Doświadczenia w logistyce

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawka godzinowa brutto 15,26€ (podstawa 13,81€ + 10,5% dodatku urlopowego - stawka dla osób powyżej 21. roku życia)

  • Za pracę w chłodnych warunkach, od 0.49€ do 1.19€ (zależnie od działu oraz zmiany)

  • Dodatek za nieregularne godziny pracy, od 25% do 100%

  • Stabilną pracę na umowę o pracę na warunkach holenderskich

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Odzież robocza zapewniona przez pracodawcę

  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 912228051