2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Piotrowice-Ochojec
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca jako Kurier w Danii

Wynagrodzenie

80 - 140 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: DaniaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Agencja Pracy Global Personnel Group Poland (Kraz: 17276 ) poszukuje kurierów do pracy w Danii.

Rozmowy z klientem w jezyku angielskim odbywaja sie za pomoca Whatsapp. Mozliwe rozpoczecie od zaraz.

Opis Stanowiska:

  • Skanowanie produktow za pomoca skanera E-liga

  • Przygotowanie produktów do dostawy w depo

  • Dostarczanie produktów do ‘’safe place’’

  • Dowóz paczek skuterem lub rowerem elektrycznym (mozliwosc uzytkowania swojego samochodu-zwrot czesci kosztow uzytkowania)

Odpowiednie szkolenie zostanie przeprowadzone dla wszystkich pracownikow rozpoczynajacych prace.

Stawka:

Stawka od 150-170 DKK ( stawka jest wyzsza w zaleznosci od dostarczonych paczek)

Wynagrodzenie miesieczne dla osob korzystajacych ze swojego samochodu jest wyzsze.

Tygodniowe wypłaty przez pierwsze 2 tygodnie pracy, następnie miesięczne wynagrodzenie platne w ostatni dzien miesiaca .

Istnieje możliowść dodatkowych zleceń, które są dodatkowo płatne-‘’overtimes’’.

 Urlop platny

2,4 dnia za każdy przepracowany miesiąc

Skladki emerytalne

Okres pracy w Danii jest zaliczany do lat przepracowanych do emerytury:

3.7% - osobiste

7.4% - pracodawca ( po 9 przepracowanych miesiacach)

Godziny pracy:

6 dni w tygodniu 01:00 – 09:00 (tylko zmiany nocne)

Mozliwosc dodatkowej pracy w weekendy

32-40h tygodniowo

Transport na miejsce zbiórki do Danii:

We własnym zakresie,  zwrot kosztów za przejazd do Danii po 3 tygodniach przepracowanych na konto pracownika.

Transport do pracy:

We własnym zakresie- firma pomaga w organizacji transportu.

Zakwaterowanie:

Pokoje jedno i dwuosobowe.

Mozliwosc zaliczki,

Mozliwosc awansu na wyzsze stanowiska  pracy,

Mozliwosc otrzymania samochodu sluzbowego po przepracowanym min roku

( dodatek do kierowcy €0.26 tj ok. 1.90 DKK /km)

Ubezpiecznie:

Mile widziana karta europejska lub wykupione ubezpieczenie na pierwszy miesiac pracy w Danii, po tym okresie pracodawca organizuje ubezpieczenie grupowe.

Dojazd na miejsce zbiórki w Danii:

  • We własnym zakresie, nie oferujemy przejazdu-zwrot kosztow podrozy po przepracowaniu 3 tygodni.

Dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania:

  • We własnym zakresie, nie oferujemy przejazdu-zakwaterowanie w miejscowosci w ktorej wykonywana jest praca

Z nami zyskasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zagraniczną

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • Możliwość wyjazdów w parach lub grupach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe:

  • Gwarantowane godziny 32-40h tygodniowo z możliwością nadgodzin

  • Darmowy Internet

  • Zwrot kosztów transportu do Danii

  • Bezpłatnie zapewniamy odzież roboczą w tym buty ochronne

  • Pełna opieka koordynatorów

Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem podanym w ogłoszeniu- (jesteśmy również na WhatsApp) albo do wysyłania CV, a niedługo się z Państwem skontaktujemy w celu przedstawienia ofert pracy.

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami na Facebook - strona Global Personnel Group

Prosimy o dodanie do CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 799697690