2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Lubelskie
  6. Fryzjer, barber - Puławy
Dodane 22 maja 2024

Praca Fryzjer/Barber | Puławy

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Inny, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Powiększamy zespół, dlatego szukamy kolejnych osób, które chcą rozwijać się w naszym Salonie UGO!

Salon fryzjerski UGO w Puławach powstał w 1999 roku myślą o pełnej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientek, dla których ważna jest wysoka jakość usług, doświadczony personel, najwyższej jakości produkty, komfort i przystępna cena.

Nasza firma składa się z bardzo doświadczonych fryzjerów-stylistów. Fryzjer-stylista, jako osoba wtajemniczona w pragnienia i nastroje Klientki potrafi podkreślić to, co w Niej wyjątkowe i niepowtarzalne.

Fryzjer damsko-męski / Fryzjerka damsko-męska

Miejsce pracy: Puławy

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Strzyżenie, farbowanie, modelowanie

  • Dbanie o wizerunek salonu

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Samodzielność

  • Doświadczenie

To oferujemy

  • Elastyczny grafik w oparciu o umowę o prace,

  • Darmowe Szkolenia Fryzjerskie

  • Pracę w zgranym zespole

Oraz wiele innych jak atrakcyjne prowizje, terminowe wypłaty oraz stabilność pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą propozycją - zadzwoń do mnie 69*****53, lub wyślij CV na naszego maila.

Czekamy na Ciebie,

Do zobaczenia

Salon UGO

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 818869901