2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Bartoszyce
Dodane 23 maja 2024

Praca Elewarr Oddział Malbork Obsługa Sterowni Spichrzowy Bartoszyce

Wynagrodzenie

4 400 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bartoszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ELEWARR Sp. z o.o. Oddział Spółki w Malborku poszukuje osób na stanowiska:

OPERATOR, OBSŁUGA STEROWNI – SPICHRZOWY                         –  miejsce wykonywania pracy BARTOSZYCE

Obowiązki:

Ø  Obsługa sterowni elewatora.

Ø  Prawidłowe ustawianie technologicznych dróg transportowych w elewatorze.

Ø  Realizacja zabiegów konserwacyjnych składowanej masy zgodnie z zaleceniami przełożonego

Ø  Prowadzenie rejestru dotyczącego ruchu (przemieszczeń) zbóż w elewatorze zgodnie z zaleceniami przełożonego

Ø  Przestrzeganie przepisów i regulaminów obowiązujących w Oddziale

Wymagania:

Ø  Wykształcenie min. średnie

Ø  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze związanym z gospodarką magazynową

Ø  brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Ø  dobra organizacja czasu i pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność, samodzielność;

Ø  wysoka kultura osobista;

Mile widziane:

Ø  znajomość urządzeń elewatora.

Ø  znajomość funkcjonowania elewatora pod względem technologicznym.

Ø  znajomość procesów technologicznych dotyczących przechowalnictwa zbóż.

Ø  obsługa sprzętu transportu bliskiego (podnośnik, ładowarka)

Oferujemy:

Ø  pracę w stabilnej firmie

Ø  umowę o pracę

Ø  atrakcyjne wynagrodzenie

Ø  możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania nowych uprawnień

Ø  przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o przesłanie ofert zawierających CV, list motywacyjny, skan dokumentów poświadczających wykształcenie, uprawnienia i zdobyte doświadczenie

Lokalizacja

Bartoszyce,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Bartoszyce
ID: 920310331