2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Ostaszewo
Dodane 04 kwietnia 2024

Praca dorywcza Ostaszewo Umowa zlecenie 27,70 zł brutto/h

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ostaszewo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownika dorywczego

Miejsce pracy: Ostaszewo

Zakres obowiązków:

·      Prace produkcyjne- pakowanie

·      Prace porządkowe

Warunki zatrudnienia:

·        proste prace magazynowe,

·        stawka 27,70  brutto/h - dla studentów 27,70  zł netto/h

Jeżeli jesteś zainteresowany/ zainteresowana

Proszę o wysyłanie SMS o treści PAKOWANIE na numer 691 555 982!

Oferujemy:

·      Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres od 11.04.2024 do 17.04.2024

·      Pracę od poniedziałku do soboty na dwie zmiany (6-14, 14-22)( w zależności od zleceń)

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV. Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o. (dawniej: Progres sp. z o.o. Sp. k.), danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą Agencji Pracy Tymczasowej, Numer 5088

Lokalizacja

Ostaszewo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ostaszewo
ID: 909449950