2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Bocian Pożyczki
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca dodatkowa lub stała - doradca klienta - elastyczny grafik

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieZapraszamy seniorów

Ciekawa praca dodatkowa lub stała w firmie 24-letnim doświadczeniem. Zarabiaj więcej! Zostań Doradca Klienta w Bocian Finanse. Elastyczny grafik. Gotowa baza Klientów.

Twoje główne zadania na tym stanowisku to:

  • sprzedaż produktów finansowych oferowanych przez firmę dla nowych i obecnych klientów.

  • obsługa naszych klientów w ich miejscu zamieszkania zgodnie z przydzieloną listą

Obecnie poszukujemy pracowników w miejscowości: Bydgoszcz Szwederowo, Fordon, Śródmieście.

Oferujemy:

  •  kapitalne warunki finansowe w branży (prowizja za podpisanie każdej umowy, odbiór rat, przyrost klientów, wizyty u klientów zgodnie z planem oraz dodatkowo premię za wykonanie planu zbiórek)

  • prowizję wypłacaną w każdym tygodniu pracy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • narzędzia: tablet oraz karta sim z nielimitowanymi połączeniami (również do użytku prywatnego)

  • kompleksowe przygotowanie do wykonywanej pracy

  • wsparcie kierowników w codziennych obowiązkach

  •  możliwość rozwoju zawodowego

ZAPEWNIAMY SZKOLENIA NA STANOWISKO DORADCY KLIENTA.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912156098